World

Office 365 Satın Al

Hepsilisans

MS Office kullanıcıları tarafından sıklıkla karıştırılan şey, MS Office satın al yazılım paketinde hangi yazılımın bulunduğu ve bu programlardan hangisinin içerdiğidir. Öte yandan Windows satın al kategorisinden de dilediğiniz Windows lisansını satın alabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamalar bu eksikliği gidermenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır;

Word: Bu, MS Office paketinin her sürümünde bulunan kelime işlemci yazılımıdır. Word kullanarak, grafik ve tablo ekleyebileceğiniz profesyonel belgeler oluşturabilir ve bu belgeleri bir tarayıcı kullanarak fiziksel bir biçime dönüştürebilirsiniz.

Excel: MS Office’in elektronik tablo programı Excel ile çeşitli çizelgeler ve tablolar oluşturabilirsiniz. Excel’i Word’den farklı kılan en önemli özellik Excel’deki formüllerdir. Bu formüller sayesinde tam teşekküllü raporlar hazırlayabilirsiniz.

Outlook: Bu, MS Office’teki e-posta yardımcısıdır. Bu yazılım ile e-posta hesabınıza giriş yapabilir, e-posta gönderebilir ve e-postalarınızı okuyabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, tıpkı web sürümlerinde olduğu gibi Outlook üzerinden e-postalarınızla her şeyi yapabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button